Авторизация
 
 • 16:33 – Загострення на Донбасі: з початку доби окупанти гатять з артилерії, АГС та «заборонених» мінометів 
 • 13:25 – БОЛЬШАЯ ВОЙНА. Министр обороны Норвегии не исключил большой войны в Европе 
 • 20:08 – «Не так страшні москоські воші, як українські гниди…» 
 • 22:31 – Путин открывает ливийский фронт для Европы 

История организации

 • 28 мар, 16:40
Официальное название: Український Національний Союз
Правовой статус: Общественная организация
Идеологическая платформа: Український Народний Соціалізм
Історія :

Організація з такою назвою існувала на початку XXсторіччя. Український Національний Союз (УНС) — координаційний осередок українських політичних партій (УПСФ, УСДРП, УПСР, УПСС) і культурно-громадських, професійних організацій (Селянська Спілка, Учительська Спілка, Правниче Товариство, Союз Залізничників, Поштово-Телеграфний Союз, Лікарська Спілка, централя «Просвіти», Всеукраїнський Земський Союз тощо).

Утворився на початку серпня 1918 року на базі Українського Національно-Державного Союзу і стояв в опозиції до політики гетьманського уряду. УНС мав філії в Одесі, Вінниці, Кременчуці, Кам'янці Подільському, Полтаві. Він мав на меті створення демократично-парламентарного ладу та закріплення самостійності української держави.

5 жовтня 1918 делегація УНС відвідала гетьмана П. Скоропадського, яка домагалася реорганізації уряду та участи в ньому українських міністрів. Однак, переформований 24 жовтня 1918 уряд Ф. Лизогуба з участю О. Лотоцького, П. Стебницького, А. В'язлова, В. Леонтовича і М. Славінського не викликав довір'я УНС, і коли 14 листопада 1918 Скоропадський проголосив федерацію України з майбутньою Росією та затвердив кабінет на чолі з російським монархістом С. Гербелем, УНС розпочав проти гетьмана повстання. За результатами повстання гетьманат було повалено 14 грудня 1918 року. На зміну гетьманату прийшла Директорія УНР.

З приходом Директоріі необхідність в союзі відпала і він припинив існування в січні 1919.

Восени 2009 року діяльність Українського Національного Союзу було відновлено.

Ситуація що виникла в Україні в першому десятиріччі XXI століття не могла не викликати створення подібної організації. Нахабне вже не завуальоване винищення нашого народу, повне знищення наших культурних цінностей, свавілля олігархічної влади. Все це ми маємо зараз в Україні і проти всього цього покликаний боротися Український Національний Союз (УНС). Група однодумців-патріотів довгий час боролися за щастя народу в різних партіях та організаціях, зрозумівши те, що всі ці партії знаходяться під контролем системи, вирішили організувати свою не ким не контрольовану партію.

 На початку свого існування його основною ціллю була боротьба з псевдо націоналістичним режимом Віктора Ющенко. С початку в состав УНС увійшли представники таких організацій як Українська національна асамблея — Українська народна самооборона (УНА – УНСО), Братство, Євразійський Союз Молоді (ЄСМ), Націонал Більшовицької Партії (НБП), Російсько – Українського Національного Альянсу (РУНА), Патріота України (ПУ), вільних анархістів та інших. На наприкінці 2009 було створено Націонал – Анархічний Союз (НАСО) який згодом трансформувався в Український Національний Союз. Першою акцією УНС був марш проти нелегальної імміграції  19 грудня 2009 року. На першому з’їзді що відбувся того ж дня рішення про створення УНС було підтримано всіма делегатами.

  Перші відділення були створені в Харкові, Люботині та Полтаві, потім у Києві та в Луцьку на в середині 2010 року відділення організації існували в 19 областях України, В Білорусії, Польщі та Казахстані.

ІІ з'їзд Національної Спілки відбувся 24 квітня 2010 року в м. Люботин Харківської області. На ньому було вирішено:

1. Обрати політичним курсом організації Український Національний Союз соціал-націоналізм.

2. Були розроблені Статут та Програма партії.

3. Було вирішено реструктуризувати організацію і приступити до її реєстрації.

4. Затверджено єдина символіка організації.

5. Прийнято рішення про проведення ідеологічних, культурних, спортивних заходів у період між з'їздами.

На ІІІ З'їзді,що пройшов у Києві 12 червня 2010 р. було вирішено:

1. Надати руху масовий характер шляхом посиленої пропаганди.

2. Створення нових відділень і поставлена мета до 01.10.10 організувати роботу у всіх областях України.

3. Легалізація Національного Союзу як всеукраїнської партії.

4. Обговорений новий моральний вигляд членів нашої організації. І багато інших питань.

Восени 2010 року представники Національного Союзу йшли на вибори в 5 містах і 3 областях у складі різних партій. Два кандидата від Українського Національного Союзу проходять в депутати місцевих рад у Вінницькій та Харківській областях.

У листопаді 2010 року спецслужби занепокоєні успіхами УНС намагаються розвалити організацію з допомогою своїх агентів які потрапили у склад організації. Після виходу з під контролю більшості обласних осередків та спроби агентів спецслужб повалити голову Національного Союзу Голтвянського. Олег Голтвянський 24 листопада 2010 оголошує про розпуск УНС , але на прохання соратників знову відновлює її діяльність 6 грудня 2010 року.

Після відновлення діяльності УНС на великій нараді, що відбулася 12 грудня 2010 року вирішено провести комісію всіх крайових і обласних відділень Національного Союзу. Після цього вирішено сконцентрувати всі сили на роботі Київського та Харківського відділень Українського Національного Союзу, а так же роботі крайових організацій Білорусії, Польщі та Казахстану.

Після участі активістів Білоруського Національного Союзу в сутичках які відбулися в Мінську 20 грудня 2010 діяльність БНС була припинена, і відновило, свою діяльність тільки 7 квітня 2011 року. Але відновити в повній мірі діяльність БНС на території Білорусі вже було неможливо із зі розпочатих з боку уряду Лукашенко репресій.

Після повернення в Україну голови польського відділення НС Антона «Буліта» на початку 2011 року припиняє своє існування Національний Союз Польщі.

Але незважаючи на це у першій половині 2011 року організація набрала значний темп. Було проведено безліч акцій політичного і соціального характеру в тому рахунку і проведений разом з Патріотом України марш проти іммігрантської злочинності 17 квітня 2011 року. З самого початку УНС та ПУ були найбільшими союзниками. Український Національний Союз разом з ГО Патріот України, організацією Сила і Честь (СіЧ),організацією Рід та іншими був співзасновником Соціал – Націоналістичної Асамблеї (СНА). В 2011 році діяльність СНА набирає найбільшого розмаху, це визиває незадоволення з боку влади. Прийшовши на зміну В.А.Ющенко президент В.Ф.Янукович починає проводити агресивну політику проти українських патріотичних організацій. У другій половині 2011 року влада обрушили репресії на активістів СНА. В період з серпня 2011 року по січень 2012 року за ґратами опиняються 9 активістів СНА в тому рахунку і головний провідник ГО Патріот України Андрій Білецький.15 грудня було затримано першого активіста УНС В.Мирося, 6 січня було затримано голову Куп’янської міської організації С.Тетерятник. С грудня починаються спроби співробітників МВС притягнути голову Національного Союзу Олега Голтвянського до кримінальної відповідальності. Не дивлячись на все це рух, не було зламано.

Після невеликого спаду на початку 2012 року УНС починає стрімко набирати оберти. Взимку та на весні 2012 року було проведено велику кількість політичних акцій в тому рахунку марші на честь Героїв Крут 25 січня 2012 року, Максима Чайки та Желько Рожнатовича 17 квітня 2012 року, Першотравень, марш здорової молоді 20 травня 2012 року та марш проти нелегальної міграції 25 травня 2012 року. Репресії з боку влади проти голови Національного Союзу О.Голтвянського  продовжуються тому 21 квітня 2012 року він передає управління УНС своєму заступнику Віталію Кривошеєву.12 липня 2012 року Велика Старшинська Нарада (ВСН УНС) обирає В.Кривошеєва головою УНС.

В жовтні 2012 року УНС організовує в Харькові наймасовіший марш УПА за всю історію, в якому приймають участь близько п"ятиста чоловік. Родзинкою заходу був приїзд на марш представників російських дружніх організацій. Марш УПА стає початком нового підьому організації. Через тиждень організація отримує офіс та спортзал в центрі Харкова, до неї приходять нові люди у великій кількості.

Але після парламентських виборів, що відбулися 28 жовтня 2012 року, коли ВО "Свобода" проходить до парламенту, починається новий етап боротьби тепер зі "Свободою", яка бачить в УНС найбільшого конкурента та намагається взяти під свій контроль весь правий рух.

Після цього починається ряд "свободівських" провокацій, спрямованних на дискредитацію імеджу організації та спробу підставити провід Українського Національного Союзу під кримінальну відповідальність. Найбільш вдалою провокацією проти УНС були заворушення під час проведення маршу "Свободу Чесним!" 13 грудня, коли свободовські провокатори вчинили сутички з міліцією, з метою підставити організатора цієї акції, бойового референта УНС Олега Голтвянського. Після того провід переходить на нелегальне становище.

З початку 2013 року УНС під керуванням В.Кривошеєва проводить ряд акцій та набирає обертів не дивлячись на те, що по вказівці депутатів ВР от ВО "Свобода" міліція захоплює офіс УНС. Наприкінці лютого Олег Голтвянський переїжджає до Києва, де починає активну діяльність. Це призводить до зіткнення інтересів з сателітами ВО "Свободи", молодіжною організацією "С14". Після цього починається новий етап спроб облит УНС брудом з боку активістів ВОС та їх прихвістків.

Не дивлячись на весь чорний піар, що походить від ворожих сил, УНС проводить в Харкові ще один марш "Свободу Павличенкам!" та ряд інших акцій.

Результатом активної діяльності в Київі та Харкові стає відновлення осередків Українського Національного Союзу в Полтаві, Одесі, Луганську та інших областях.

Починаючи з квітня УНС все більше повертає в бік соціальної політики. В Київі та Харкові проходить ряд акцій соціального спрямування.

27 квітня, на V з"їзді, провід об"являє про підготовку до створення партії.


Можно зайти сюда newprogs.net чтобы скачать все для пк, а так же на allfilm.net посмотреть фильмы или скачать с newtemplates.ru лучшие шаблоны
 • Комментируют
 • Сегодня
 • Читаемое
Мы в соцсетях
 • Вконтакте
 • Facebook
 • Twitter