Авторизация все шаблоны для dle на сайте newtemplates.ru скачать
 
  • 16:33 – Загострення на Донбасі: з початку доби окупанти гатять з артилерії, АГС та «заборонених» мінометів 
  • 13:25 – БОЛЬШАЯ ВОЙНА. Министр обороны Норвегии не исключил большой войны в Европе 
  • 20:08 – «Не так страшні москоські воші, як українські гниди…» 
  • 22:31 – Путин открывает ливийский фронт для Европы 

Львівські події – пастка для патріотів.

Львівські події – пастка для патріотів.
9 травня по всіх каналах прогриміли тривожні повідомлення про те, що ніби то в місті Львові молодики з націоналістичних організацій разом з членами ВО «Свобода» напали на колону  ветеранів Великої Вітчизняної війни. Ця новина шокувала більшість людей на пост Радянському просторі, особливо резонансно ця новина відбилася в СМІ нашого північного сусіда. «Злодеи бендеровцы пытаются переписать результаты нашей победы.Украинские националисты мерзкое быдло избивающее стариков и т.д. и т.п.»

На Сході України теж почались розкручуватись вже давно забуті лозунги україножерницьких організацій і знов виникла протиукраїнська реторіка. Де які гарячі голови і мене хотіли завербувати і використати проти Українських організацій Харкова. Мотивуючи це тим, що мовляв ці покидьки били ветеранів, то треба  їх знищіти. Мені було запропоновано наприклад винищити ВО «Свобода» в Харкові. Але я ніколи не роблю передвчасних висновків, а чикаю ,що з цього вийде і аналізую хто зацікавлений у тій чи інший ситуації. Тому я провів слідство, що до подій 9 травня 2011 року у Львові.

І так, що ми бачимо на перший погляд? «Злодеи националисты напали на бабушек…»

Але треба проаналізувати причини агресивного поводження Львів’ян. Хто спровокував їх? Відповідь проста - Марков і його підарска, прокримлiвська шобла.З Марковим ми маємо вже довгі і досить цікаві стосунки. Кожна зустріч бійців Національного Союзу з Марковцями закінчується стріляниною та порізаними колесами машин. Цю гніду ми знаємо давно і  при кожній зустрічі ми допомагаємо йому не забувати про те, що рано чи пізно ми покінчимо з ним.Львівські події – пастка для патріотів.

Ще задовго до 9 травня почала накручуватись тема приїзду марківців, комуняк та іншої гидоти до Львову, начебто щоб вшанувати загиблих і пройти маршем Перемоги вулицями міста. Начебто вони не знали, що для мешканців західної України війна не закінчилась 9 травня і боротьба тривала ще довгі роки, а та армія яка була визвольною для мешканців східної України для західної була окупаційною і прапор Перемоги для них є «кривавим» пам’ятником тоталітаризму. Підступні марковці по блюзнірському використали прапор Перемоги знаючи, що на Західній Україні будуть реагувати на цей прапор як бик на «червону тряпку». Тому не маємо сумніву ,що ця провокація була скоєна навмисно.
Львівські події – пастка для патріотів.
Дивимось далі. Чи влада знала про те, що плануються заворушення. Нема сумніву, що знала. Цього ніхто не  приховував. Марковці повсюди кричали, що їдуть до Львова, Львів’яни не приховували, що дадуть марківцям як що ті приїдуть до Львову, по мармизі.

Влада могла не допустити виїзду Одеситів та Кримчан до Одеси? Могла, не раз ми бачили ,що як що їм потрібно, то вони і в дорозі автобуси перехоплять і завернуть. Влада допустила приїзд радикальних українофобів до Львова. Могла влада не допустити зіткнень? Могла! «Беркут» міг розділити ворогуючи сторони як вони роблять коли їм потрібно. На крайній випадок «Беркут» міг «положити» всіх і з одної і з іншої сторони за лічені хвилини. Уж повірте мені на слово я не раз з ними стикався в бою. Влада не зробила нічого! Чому? Про це далі…

Тепер перейдемо до мотивації сторін і розподілимо «ролі». Що до Львів’ян зрозуміло – до їх в хату лізуть якісь дебіли і хочуть нав’язати їм свої правіла. Як, що в Одесі, чи в Криму будуть проводити марш УПА я думаю, що теж буде бійня, бо це викликає такий же суспільний резонанс і спротив місцевого населення. Тому можна сказати ,що вони діяли в стані афекту.

Марковці- мерзотники провокатори які не перший рік грають на проросійських настроях в Причорномор’ї . Вони лише виконавці «заказу».Львівські події – пастка для патріотів.

Кримлiвськi СМІ – лжесвідки, яки почувши про події в Львові приплели і навидумували такого, що на голову не налізе. Почали антиукраїнську істерію

Влада Януковича - Ахмєтова – один із спільників «заказчиків».

А хто ж ще «заказчики»?Хто залишився за кадром?

Ті хто має тепер зиск з того, що трапилось - Коломойский і його жидовська банда.

Тепер більш детальніше, що до «мотивів» .

Мотиви жидів : 1.В Україні знов розвернуто анті націоналістичну, антиукраїнську компанію. Націоналісти тільки почавши захоплювати довіру простих Українців  знов дискредитовані.2.В парламенті хочуть провести законопроект ,щоб посилити відповідальність за участь в право - радикальних організаціях.3.Сутто економічна комбінація що до перенесення міста проведення Євро 2012 зі Львова до
Львівські події – пастка для патріотів.
Дніпропетровська і Одеси, нема сумніву ,що це справа Коломойского.

Мотиви влади : 1.Відволікти увагу простих громадян від погіршення становища в економіці.2.Визвати репресії проти націоналістів яких влада боїться як найбільш сильної і організованої «протесаної» групи.3.А тепер саме цікаве ми маємо відомості про те, що Обома і Путін домовилися ,що до розділу України на дві сфери  впливу. Вони вже вирішиш, що Західна Україна повинна відійти до Польщі. Владі Януковича – Ахмєтова теж непотрібен шмат «бунтарської» землі. Тому останнім часом провокації проти західної України посилились. Марков і Добкін хочуть провести ще один марш у Львові. Вони хочуть розчленити Україну і допоможе їм в цьому ВО «Свобода» яка буде на кожну провокацію жидо- москалів хвилю народного спротиву, що у кінцевому результаті приведе до громадянської війни і відокремлення західної України. Тому я закликаю братів з Західної України  не піддаватися на провокації і не влаштовувати  заворушень. Вороги України тільки і чекають на це. Ми повинні згуртуватись за ради майбутнього нашої Держави . Брати, ці виродки розуміють, що їх час минає і як що вони не влаштують нам якусь пастку, то ми переможемо їх. Тому вони як скажені пси метаються в Львівські події – пастка для патріотів.
надії щось змінити на свою користь. Ми повинні бути пильними і не потрапити до їх пасток.

Зрозумійте ,що ми не вороги – ми браття. Часи змінилися і на сході України молодь такаж патріотична як на заході . Центром Харкова проходять багатотисячні марші під прапором з тризубом і с гаслом «Слава Україні!»

Тому як що провокатори все ж наважаться іти вулицями Львова не бийте їх ,а краще приїздіть  до нас і ми разом  пройдемо вулицями Харкова, Луганську та Донецьку.

Смерть ворогам! Слава Патріотам! Слава Перемозі! Слава Україні!

рейтинг: 
Оставить комментарий
  • Комментируют
  • Сегодня
  • Читаемое
Мы в соцсетях
  • Вконтакте
  • Facebook
  • Twitter