Авторизация все шаблоны для dle на сайте newtemplates.ru скачать
 
  • 16:33 – Загострення на Донбасі: з початку доби окупанти гатять з артилерії, АГС та «заборонених» мінометів 
  • 13:25 – БОЛЬШАЯ ВОЙНА. Министр обороны Норвегии не исключил большой войны в Европе 
  • 20:08 – «Не так страшні москоські воші, як українські гниди…» 
  • 22:31 – Путин открывает ливийский фронт для Европы 

«Не так страшні москоські воші, як українські гниди…»

«Не так страшні москоські воші, як українські гниди…»
        25 листопада українські кораблі були обстріляні у міжнародних водах. Це був акт збройної агресії проти суверенної держави. Міжнародна спільнота дала чітку відповідь на цей віроломний напад. Оцінка цього злочину була однозначною та здавалося б  не повинно було виникнути жодних питань.  Але відбулася подія, яка виходить за рамки будь-якого здорового глузду: під час голосування у Верховній Раді по питанню введення військового стану знайшлися ті, які проголосували проти. Українське суспільство повинне розумно відреагувати на цю «подію». «Подія» - слід писати саме в лапках й нижче буде викладена позиція Українського національного союзу щодо цього питання.

    Що зараз відбувається в Україні і чого нам очікувати? Чи йде в Україні війна і якщо так, то чому досі не запроваджено військовий стан та не оголошено про повну мобілізацію? Щоб відповісти на ці питання треба зробити невеликий екскурс в історію. У 2014 році, коли відбулася збройна агресія, незалежність України була під величезною загрозою. У нас не було сил та засобів протистояти РФ у випадку повномасштабної війни, а для Московії питання було наступне: «Окупувати Крим та Донбас чи зазіхнути на всю Україну?». Не будемо тішити себе ілюзією – у 2014-му році від окупації нас врятувала лише підтримка наших європейських союзників. Оголошення військового стану у 2014-му – це casus belli, який би знищив нашу державність. Сьогодні, у політичному плані, ми перейшли від оборони до наступу. Напад російських терористів на українські кораблі – це агонія кремлівського загарбника. Та від своїх намірів він, у жодному разі, не відмовився. На кордоні з Україною зосереджені війська у кількості достатній для наступальних дій. Кількість та якість цих військ постійно підвищується. Банда «ФСБ» постійно готується до розширення окупованих територій.

    Депутати Верховної Ради, які голосували проти запровадження військового стану – це прямі посібники терористів. І їх відповідальність повинна бути не лише моральною. УНС виступає за суворе покарання посібникам терористів. Це повинно бути зроблене на законодавчому рівні: шляхом прийняття відповідних законів та їх виконання. Дії подібної депутатської наволочі ставлять під загрозу життя мільйонів українців. Це злочин, який не буде мати строків давності.

    Сьогодні дамоклів меч висить не лише над Україною та Прибалтикою, під загрозою всі країни Європи. Російські терористи ніколи не зупиняться у своєму божевільному прагнення до нових завоювань. Лише консолідація усіх європейських країн здатна захистити європейську самобутність та саме наше життя від азійської орди. Будучу авангардом цієї святої боротьби ми повинні нещадно знищувати усіх покидьків та зрадників. Немезида не знатиме жалю до цих повтор. Ми готуємося до оборони, ми готуємося до навали варварів зі сходу. Це не метафора й не алегорія – повномасштабна військова агресія РФ,  це питання щонайбільше кількох років. Вона неминуча. Й перший крок захиститися від московської воші – знищити українську гниду.

 

Провід УНС.

рейтинг: 
Оставить комментарий
  • Комментируют
  • Сегодня
  • Читаемое
Мы в соцсетях
  • Вконтакте
  • Facebook
  • Twitter