Авторизация все шаблоны для dle на сайте newtemplates.ru скачать
 
  • 16:33 – Загострення на Донбасі: з початку доби окупанти гатять з артилерії, АГС та «заборонених» мінометів 
  • 13:25 – БОЛЬШАЯ ВОЙНА. Министр обороны Норвегии не исключил большой войны в Европе 
  • 20:08 – «Не так страшні москоські воші, як українські гниди…» 
  • 22:31 – Путин открывает ливийский фронт для Европы 

Український Національній Союз - «Боротьба триває!»

Останнім часом УНС зазнав масованої Інтернет-атаки з боку ВО "Свобода" та її прихвоснів, а також з боку москальских шовіністів та виродків-антифашистів.

Але найболючішим, звичайно, для нас є зрада з боку тих політичних сил, які називають себе націоналістами. УНС завжди займав чітку ідеологічну позицію з приводу патріотизму і відношення до українського народу, мови, культури. Тепер же нас звинувачують в якомусь антиукраїнстві і зраді національних інтересів. До того як ВОС пройшла до парламенту ми часто проводили спільні акції зі «Свободою»та її структурними підрозділами, на кшталт"Соколу" та "Патріоту України", на своїх ресурсах вони нас називали не інакше як побратимами. Але все змінилося після того як ВО "Свобода" пройшла до парламенту.

 Розпочався процес поглинання "Свободою" всіх малих націоналістичних організацій. Але на шляху у ВОС стояв маленький, але чесний Національний Союз. На відміну від багатьох інших націоналістичних організацій УНС не ліг під «свободу» і не пішов в її фарватері.

Коли ми запропонували "Свободі" свою підтримку, дехто з депутатів ВОС гордовито заявив, що ми повинні розпустити Український Національний Союз і влитися у ВО "Свобода". Звичайно ж про таке не може бути й мови. УНС має свою історію і свої погляди, які багато в чому не співпадають з поглядами "свободівців". Наприклад, УНС виступає за об'єднання всіх білих народів, ВОС є сепаратистами і вважає, що україномовні кавказці і негри нам ближче росіян.

 Коротше кажучи, спілкування між нами не склалося. Після того як "Свободі" не вдалося втягнути і поглинути УНС, почалася хвиля провокацій

, метою яких була дискредитація Українського Національного Союзу. Ми були оголошені українофобом, агентами СБУ, маргіналами і іншими поганими словами.

На нас хотіли повісити всіх собак і зробити козлами відпущення за всі промахи ВОС. А  тепер подивимося на діяльність Українського Національного Союзу. Самі робіть висновки.

Нас називають ворогами УПА.

Саме УНС та наші союзники з Спілки Української молоді вже протягом трьох років проводять марш УПА в Харкові, на якому до речі ВО "Свобода" та її активісти не коли не були присутні, тому що бояться отримати від українофобів по пиці. Активісти ВОС їдуть до Києва, де спокійно і безпечно.

Саме Український Національний Союз неодноразово  проводив акції на підтримку УПА, проти українофобських організацій на кшталт "Трудовий Харківщини", ПСПУ та КПУ.

Де були активісти ВОС та їх дармоїди? Їм потрібен тільки піар, там де не можна попіариться, а там де можна отримати по пиці активістів ВОС не зустрінеш. Вони бояться за свої шкурки. Тому що вже не раз отримували.

Нас називають ворогами української мови і культури.

Активісти УНС займаються просвітницькою діяльністю і не раз проводили акції на захист української мови і культури. Саме активісти УНС прийшли на допомогу "Просвіті" коли ВО "Свобода" захопила офіс останніх у Харкові.

Наша позиція "більш м'якої українізації" пов'язана лише з тим, що ми вважаємо "тотальна українізація", за типом свободівської, викликає відторгнення у жителів східних регіонів і лише підштовхує їх на проросійські позиції.

Нас називають агентами системи.

Слід зазначити, що керівний апарат УНС неодноразово притягувався

адміністративної відповідальності та до кримінальноїДекілька людей навіть були поміщені під варту, а декілька і зараз перебувають на нелегальному становищі. А скільки з людей з керівництва ВОС, яка так кричить на всіх кутах про свою опозиційність, були репресовані? Жодного! Отже влада не бачить в них опозицію або конкурентів.

В останні місяці ми побачили безліч публікацій спрямованих на дискредитацію Української Національної Союзу та його лідерів. Як показав час всі вони виявилися брехнею і замовними статтями. УНС завжди показував себе як організація, що діє на благо Української Держави і українського народу на противагу ВО «Свободі», дії якої спрямовані тільки на розкол українського суспільства.

Залишаючись єдиним конкурентом ВО «Свободи» в націоналістичному русі Український Національний Союз і надалі буде зазнавати подібних атак, тому розглядаємо їх лише як спробу дискредитувати і ліквідувати конкурента. Ми обіцяємо – що всі хто розколює українське суспільство та шкодить українському народу будуть покарані. І «свободівці» з їх сателітами отримають гідну відповідь.

Боротьба триває!!Слава Україні!


рейтинг: 
Оставить комментарий
  • Комментируют
  • Сегодня
  • Читаемое
Мы в соцсетях
  • Вконтакте
  • Facebook
  • Twitter